LV EN

 

 

 

 

 

 

Par mums

Studijas vadītāja

Grupas un nodarbības

Mūsu sasniegumi

Uzdotie jautājumi

Galerijas

Kontakti

 

 

 

Mūsu studijā gaidām visus dejot gribētājus no piecu gadu vecuma – gan tos, kas vēlas dejot vienkārši savam priekam, gan tos, kas deju vēlas apgūt profesionālā līmenī.

Studija savu darbību uzsāka 1994.gadā, kad izcilā baletdejotāja un horeogrāfe Zita Errs nolēma, ka pienācis laiks savas daudzu gadu garumā krātās zināšanas un prasmes nodot tālāk – jaunākajai topošo dejotāju paaudzei.

Pirmie mūsu audzēkņi šodien jau izauguši, tomēr daļa no viņiem joprojām turpina apmeklēt baleta nodarbības mūsu studijā, jo deja kļuvusi par viņu sirdslietu un neatņemamu dzīves daļu neatkarīgi no profesionālajām gaitām.

Daudziem mūsu audzēkņiem esam kā karjeras skrejceļš – viņu pirmā baleta skola, kur apgūt dejas pamatus un izbaudīt pirmo skatuves pieredzi. Iepazīt uzstāšanās prieku un satraukumu ir ārkārtīgi svarīgi arī tad, ja vēl tikai mācies dejot.

Tikai esot uz skatuves var pa īstam saprast, ko nozīmē būt māksliniekam. Tādēļ divreiz gadā veidojam koncertprogrammas, kurās audzēkņiem ir iespēja parādīt nodarbībās apgūto un iegūt šo brīnišķīgo un neaizstājamo pieredzi.

Gadu gaitā esam uzveduši arī vairākas baleta izrādes, kurās piedalījušies gan lielākie, gan paši mazākie studijas audzēkņi. Lai paplašinātu audzēkņu redzesloku un gūtu lielāku skatuves pieredzi, organizējam uzstāšanās ne tikai Rīgā un citās Latvijas pilsētās, bet arī ārpus valsts robežām.

Mūsu labākās audzēknes plūkušas laurus starptautiskos baleta konkursos un festivālos Ukrainā, Polijā, Šveicē, Vācijā, Slovākijā.